Regulamin

1. Sklep Internetowy italYOLO prowadzony jest przez Paulinę Pietras-Więzik (31-457 Kraków, Fiołkowa 5/30, NIP 9372522811).

2. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Sklepie Internetowym w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Sprzedawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o podstawy i zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronie Sklepu Internetowego. Polityka prywatności zawiera przede wszystkim zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora w Sklepie Internetowym, w tym podstawy, cele i zakres przetwarzania danych osobowych oraz prawa osób, których dane dotyczą, a także informacje w zakresie stosowania w Sklepie Internetowym plików cookies oraz narzędzi analitycznych.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego, w tym dokonywanie zakupów jest dobrowolne. Podobnie związane z tym podanie danych osobowych przez korzystającego ze Sklepu Internetowego Usługobiorcę lub Klienta jest dobrowolne, z zastrzeżeniem wyjątków wskazanych w polityce prywatności (zawarcie umowy oraz obowiązki ustawowe Sprzedawcy).

3. Warunki zawierania umowy kupna-sprzedaży i realizacja: zamówienie produktu polega na kliknięciu przycisku Kup teraz pod wybranym produktem i wypełnieniu formularza kontaktowego. Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia po otrzymaniu wpłaty za zamówiony produkt.

4. Realizacja zamówienia w przedsprzedaży następuje zgodnie z datą wskazaną w opisie produktu. Po zakończeniu przedsprzedaży realizacja zamówienia następuje do 7 dni roboczych i polega na przesłaniu na wskazany w formularzu adres lub adres paczkomatu kalendarza. Dodatki cyfrowe do kalendarza (e-book do nauki włoskiego “Jadę do Włoch” oraz Kawowe Listy) dosyłane są zgodnie z harmonogramem podanym w opisie produktu (e-book najpóźniej do 31 grudnia, Kawowe Listy comiesięcznie przez cały rok 2023)

5. Wysyłka następuje za pośrednictwem firmy Inpost.

6. Zwroty: w związku z charakterem sprzedawanego produktu (natychmiastowy dostęp do nagrań audio za pośrednictwem kodu QR oraz część cyfrowa – e-book do nauki) nie istnieje możliwość zwrotów zakupionych produktów. Jeśli zakupiony produkt jest wadliwy lub nie spełnia oczekiwań kupującego, przysługuje kupującemu prawo do reklamacji na adres italyolo.nauka@gmail.com. W momencie odbioru paczki z paczkomatu, w przypadku podejrzenia uszkodzenia jej, prosimy o zrobienie zdjęcia opakowania.

7. Kupujący, akceptując regulamin, zgadza się na wysłanie drogą mailową e-booka “Jadę do Włoch” oraz Kawowych Listów.

8. Kupujący może otrzymać fakturę za zakupiony towar po uprzednim zgłoszeniu takiej chęci w uwagach do zamówienia lub mailowo: italyolo.nauka@gmail.com

9. Wpłaty za produkty dokonywane są na konto Pauliny Pietras-Więzik, Kraków 31-457, Fiołkowa 5/30, mbank 87114020040000330263844470.